Jaunumi FreeStyle Libre lietotājiem

Daudzi no mums jau izmanto FreeStyle Libri , lai kontrolētu cukura līmeņi asinīs. Dažiem ir zināms un ir izdevies uzinstalēt LibreLink savos Android viedtālruņos.
Vēlamies pievērst jūsu uzmanību, ka sākot ar 6. februāri, LibreLink mobilo lietotni aizstās ar FreeStyle Libre sistēmas veidotāja Abbott Diabetes Care jauno lietotni FreeStyle LibreLink.

 

Tāpat ka LibreLink, šī jauna aplikācija ir saderīga ar Android viedtālruni un nav nepieciešams atsevišķs glikozes līmeņa mērītājs, lai veiktu regulāras glikozes pārbaudes.

Lai nodrošinātu pareizu pāreju no LibreLink uz FreeStyle LibreLink, lūdzu, ņemiet vērā tālāk minētos svarīgos elementus:

 1. Pirms FreeStyle LibreLink instalēšanas atjaunojiet LibreLink 1.4.1 versiju;
 2. Pirms vecās LibreLink aplikācijas dzesēšanas, lejupielādējiet un instalējiet jauno FreeStyle LibreLink lietotni;
 3. Atveriet veco LibreLink un izpildiet ekrānā redzamās darbības. LibreLink lietotne automātiski pārvietos visus datus uz jauno FreeStyle LibreLink aplikāciju;
 4. Ja jūs izmantojat programmu LibreLink, lai skenētu datus no uzstādītā sensora, jums ir nepieciešams turpināt izmantot programmu LibreLink līdz sensora beigu datumam;
 5. Kad sāksiet lietot jauno FreeStyle LibreLink aplikāciju, varēsiet izdzēst veco LibreLink aplikāciju, jo tās darbība tiks pārtraukta 2018. gada 31. martā.

Pārbaudīt glikozi tagad vēl vieglāk  ar  jauno FreeStyle LibreLink lietotni! Ar daudzām vienādām funkcijām , kas ir FreeStyle Libre melnajā lasītājā , tagad jūs varat brīvi pārvaldīt savu diabētu jebkurā laikā, jebkurā vietā, izmantojot savu iPhone vai Android tālruni.

Diemžēl šī lietotne pagaidām ir pieejama tikai tajos valstīs, kur FreeStyle Libre ir oficiālās pārstāvniecības.  Bet mēs zinām, ka daudziem izdevās apmanīt sistēmu un instalēt šo programmatūru uz Android viedtālruņiem, cerēsim , ka ar iPhone varēsim izdarīt to pašu. Un drīzumā, gaidīsim FreeStyle Libri pieejamu arī Latvijā.

Skenēšana – sniedz nepieciešamo informāciju, kad tas ir nepieciešams

Viss , kas ir vajadzīgs, vienu reizi noskanēt jūsu FreeStyle Libre sensoru ar tālruni :

 • REĀLĀ LAIKĀ GLIKOZE: skaties pašreizējo glikozes rādījumu, tendenču rādītājus un glikozes vēsturi
 • FIKSĒJIET JŪSU PROGRESU: pievienojiet piezīmes, lai izsekotu jūsu ēdienu, insulīnu un fizisko slodzi

Katru reizi skenējot jūsu FreeStyle Libre sensoru ar FreeStyle LibreLink lietojumprogrammu, jūsu glikozes dati tiek automātiski augšupielādēti LibreView, drošā mākonī balstītā uz diabēta vadības sistēmu.  Tagad jūs varēsiet tiešsaistē piekļūt pilnīgam glikozes attēlam un izvēlēties dalīties ar saviem datiem ar  jūsu ārstu – vairs nav nepieciešams tīkls vai kabelis.

SPECIFIKĀCIJA

Derīgie viedtālruņi:

Android

 • Operētājsistēma: Android 5.0 vai jaunāka
 • Jūsu viedtālrunim ir jābūt NFC iespējām, un jābūt aktivizētam NFC.

iOS

 • Tālruņa modeļi: iPhone 7 vai jaunāks
 • Operētājsistēma: OS 11 vai augstāka

Atklājiet LibreLinkUp, bezmaksas mobilo lietotni, kas ļauj attālināti uzraudzīt jūsu tuvinieku glikozes līmeni.

Vairāk informācijās var dabūt pēc norādes:

https://www.freestylelibre.co.uk/libre/products/mobile-app-librelink.html?utm_source=SEL_MKT_RET&utm_medium=email&utm_campaign=local+GB%7CCOS_083_App_Release_GB%7Cemail+Campaign&utm_content=&utm_term=MarketingMail

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *