VESELĪBA+ Privilēģiju kartes “Latvijas Diabēta centrs” biedrības biedriem!

Ar prieku paziņojam, ka VESELĪBA+ privilēģiju kartes atrodas pie mums!
Aizpildot anketu, karte tiks iedota un varēsiet saņemt īpašas atlaides un nosacījumus dažādiem produktiem Mēness aptiekās , VCA poliklīnikas un Centrālā Laboratorijā.

Piedāvājumi diabēta slimniekiem izstrādāti kopā ar farmaceitiem un endokrinologiem.

Mūsu biedriem, kas nedzīvo Rīgā, ir iespējā aizpildīt anketu un saņemt VESELĪBA + karti, aptiekā, pēc jūsu izvēlēs, bet iepriekš par to paziņot mums, lai mēs varētu sarunāt konkrēto farmaceitu, pie kā jums griezties.

Pielikumā informācija par izdevīgāku cenu piedāvājumu Veselība+ programmas diabēts ietvaros. Lai saņemtu izdevīgāku cenu, nepieciešams uzrādīt Veselība+ karti Mēness aptiekā un jautāt farmaceitam par interesējošo produktu.

Ir iespējā , Veselība+ programmas ietvaros, tiem kas norādīs anketā savu kontakttālruni saziņai un sniegs atļauju sazināties ar viņu , saņemt papildus savam pirkumam aptiekā, lojalitātes dāvanu. Veselība+ pārstāvis sazināsies ar jums telefoniski, veiks īsu aptauju un vienosies, kurā aptiekā lojalitātes dāvana būs pieejama.  

Informējam, ka februārī norisinās Vislatvijas asinsspiediena mērīšanas mēnesis, bez maksas savu asinsspiedienu izmērīt un farmaceita konsultāciju saņemt var arī vairākās Mēness aptiekās. Mēness aptiekas klienti pēc asinsspiediena izmērīšanas saņem arī atlaides kuponu D vitamīna noteikšanai asinīs un dienas stacionāra pakalpojumiem “Veselības centru apvienībā”.

Aicinām izmantot!

Kā arī , gaidām jūsu priekšlikumus par to,  kādus produktus Jūs vēlētos iekļaut īpašo produktu sarakstā. Visi Jūsu ieteikumi tiks nosūtīti Mēness aptiekā vadībai un 3 mēnešu laikā tiks iekļauti Privilēģiju kartītes atlaižu sarakstā.

Visu nepieciešamo informāciju var saņemt pie:

Ruslana Zeļeņecka

Latvijas Diabēta centrs

+371 26127755 

ruslana@diabetam.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *