Labdarības diena Jelgavā un Tukumā

Labs rīts visiem šajā jaukajā rudenīgajā pirmdienā! Esam saņēmuši lielisku ziņu no Lindas, kura novembrī, diabēta mēnesī, piedāvā unikālu iespēju, bērniem ar 1.tipa diabētu bez maksas saņemt BOWEN terapiju. Labdarības dienas notiks 02.11.2018 – Jelgavā, Dambja ielā 10, “Doktorāts Stankus” un 24.11.2018 – Tukumā, Pils ielā 11, 2 stāvā, 11.kab. Pieteikšanās zvanot Lindai 29984758.

Bowenwork ir pasaulslavena ķermeņa terapija, kas ir ļoti efektīva un vienlaikus vienkārša. To mēdz dēvēt par osteopātisku tehniku, tomēr no klasiskās osteopātijas Bowenwork atšķiras ar to, ka tā laikā praktiķis ļoti viegli un neinvazīvi iedarbojas tikai uz muskuļiem, saistaudiem un nerviem un tam nav blakņu – to pielieto gan jaundzimušajiem, gan ļoti smagā stāvoklī esošiem senjoriem, arī dzīvniekiem. 

Tom Bowen (austrāliešu sporta masieris un osteopāts), 50. gadu sākumā izstrādājis kustību un “veltņošanos” sistēmu. Bowen tehnikas profesionālās asociācijas skaidrojums, ka veltņojošās kustības atmodina organisma dabiskos atveseļošanās procesus, stimulējot, atjaunojot un līdzsvarojot tā funkcijas, tādejādi atjaunojot organisma homeostāzi jeb fizioloģisko līdzsvaru. Oriģinālā Bowen tehnika pasaulē kļuva pieejama 80. gadu beigās, kad Tom Bowen sekotāji, Osvalds un Elaina Renči, nodibināja Osvalda Renča Austrālijas Bowen akadēmiju.

        Tas ir patīkami klientam un salīdzinoši viegli pašam terapeitam. Terapijas rezultātus parasti sajūt un redz jau pēc pirmās sesijas (15 – 45min) un vairums gadījumu pietiek ar divām līdz četrām sesijām. 

Kā darbojas Bowena tehnika:

Bowen sesija ir maigo pieskārienu tehnika, kas uzlabo dzīves kvalitāti. Terapeits veic ar savu roku pirkstiem maigus paņēmienus uz pacienta ķermeņa pāri muskuļu, saišu, cīpslu, saistaudu, nervu, kaulu, fasciju struktūrām. Šajās fasciālajās struktūrās atrodas liels skaits sensoro receptoru, un, stimulējot šos receptorus, kas ir daļa no nervu sistēmas, caur smadzenēm, muskuļu un fasciju sistēmām, ķermenis sevi reorganizē, lai atjaunotu savu dabīgo un veselīgo pamatstāvokli. Bowen tehnika nav masāža vai akupunktūra, tā neizmanto spēcīgas manipulācijas. Tā iedarbojas nervu impulsu veidā un iedarbina organisma pašatjaunošanās mehānismus, var sacīt, ka paņēmieni palīdz organismam atcerēties, kā pašam dziedināt sevi. Ar Bowen paņēmieniem tiek atbrīvota spriedze dziļā šūnu līmenī un tas savukārt stimulē ķermeni atjaunot traucētās funkcijas un atgūt ķermeņa līdzsvaru. Papildus tam Bowen tehnika sniedz lieliskus rezultātus dažādu ķermeņa sāpju mazināšanā, saglabājot šo efektu ilgstoši. Ar Bowen palīdzību iespējams ātrāk atgūties no traumām, atvieglot stāvokli dažādu gan akūtu, gan hronisku veselības problēmu gadījumā, līdz ar to Bowen tehnika rekomandēta visa vecuma cilvēkiem neatkarīgi no veselības stāvokļa.

Ar Bowen tehniku var palīdzēt sekojošos gadījumos:

Muguras sāpes;
Muskuļu sāpes (rīta stīvums)
Locītavu sāpes (plecu, elkoņu, plaukstu, gūžu un ceļu);
Menstruālā cikla un hormonāliem traucējumi;
Prostatas darbības traucējumi;
Urinēšanas traucējumi; nieru problēmas
Gremošanas sistēmas traucējumi;
Migrēnas un galvas sāpes;
Stresa un spriedzes simptomi;
Depresija;
Nogurums;
Veģetatīvā distonija;
Sinusīts;
Bronhiālie simptomi;
Karpālā kanāla sindroms;
Žokļa problēmas;
Ausu problēmas;
Šķidruma aizture
Iegurņa, gūžas sāpes, sāpes cirkšņa apvidū;
Miega traucējumi;
Autoimūnās sistēmas traucējumi, alerģijas;
Neauglības problēmas
Grūtniecības laika diskomforts(grēmas, elpošanas grūtības, kāju tūska)
pēcgrūtniecības periods
Onkoloģija
zīdainīšiem -( kolikas, nemierīgi, uc.)
U.c.

GALVENIE IEGUVUMI NO BOWEN TERAPIJAS:

Strauja un noturīga dažādu ķermeņa sāpju samazināšanās
Fiziskā un emocionālā stresa samazināšanās
Uzlabojas locītavu mobilitāte
Uzlabojas asinsrite un limfas plūsma
Labāka uzturvielu uzsūkšanās
Veiksmīgāka toksīnu izvadīšana no organisma
Enerģijas pieplūde, dzīvesprieks, kvalitatīvāks miegs
Imunitātes sistēmas stiprināšana
Daudzi klienti minējuši, ka Bowen tehnika ir visefektīvākā metode cīņā ar stresa radītiem simptomiem, tai skaitā sāpju un nemiera samazināšanā.

Bowen tehnikas sesija:
Pirmā sesija sākas ar to, ka terapeits iztaujā pacientu un ievāc vispārējo priekšstatu par veselības stāvokli. Pamatojoties uz iegūto informāciju, terapeits sastāda individuālu Bowen sesijas plānu, lai sasniegtu maksimālu rezultātu īsā laikā. Terapeits lūgs nogulties uz kušetes, tā, lai Jūs justos ērti, ja, kādu iemeslu dēļ Jūs nevarat atrasties guļus pozīcijā (grūtnieces, cilvēki ar kustību ierobežojumiem vai mazi bērni), tad šī tehnika var tikt veikta sēdus pozīcijā. Bowen paņēmieni tiek veikti pa tiešo uz ādas, lai labāk izjustu muskuļu fascijas. Sesija noris klusumā, lai pacients netraucēti varētu iedziļināties savā ķermenī. Terapeits veic noteiktu paņēmienu sēriju, pēc kuriem tiek ieturēta pāris minūšu pauze, lai ķermenim iedotā informācija nonāk līdz centrālai nervu sistēmai un atgrieztos atpakaļ uz kairinājuma radīto vietu. Bowen sesija ilgst aptuveni no 35 līdz 60 minūtēm. Nākamo sesiju vēlams atkārtot pēc 5 līdz 10 dienām, optimālais starplaiks ir 7 dienas. Nepieciešamais sesiju skaits ir no 4 līdz 6 sesijām (ilgstošiem simptomiem,hroniskām problēmām ir jārēķinās ar lielāku skaitu sesiju līdz pat 8)

Nesen radušām problēmām biežāk tiek panākts vēlamais rezultāts1-3 Bowen sesijām.

Vai var izmantot citas terapijas?

Bowen sesija aizsāk virkni labvēlīgu izmaiņu, kuras turpinās vairākas dienas. Citu manipulāciju izmantošana šajā laikā var pārtraukt šo procesu un izjaukt vispārējo Bowen sesijas iedarbību. Tāpēc pirms citas manuālās terapijas uzsākšanas ir ieteicams nedēļu nogaidīt. Pirmās 24 stundas pēc sesijas nav ieteicamas nopietnas fiziskās aktivitātes un pirmās 48 stundas karstas vannas un pirts apmeklēšana.

Lasīt vairāk: http://lindasmasazas.mozello.lv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *