No 26.maija ikvienam būs iespēja iegūt pirmo izdevuma “Diabēts&Dzīvesstils” numuru

Labdien, mīļie biedri un sekotāji! Ar maksimālu prieku paziņojam, ka šonedēļ, sākot no ceturtdienas, Jūs BEIDZOT varēsiet tikt pie pirmā izdevuma “Diabēts&Dzīvesstils” numura. Šajā numurā varēsiet lasīt: Jaunumi Latvijā; Jaunumi pasaulē; Lielā intervija ar Carol-Ann Lowe; Lielā intervija ar Natalie Balmain; Kā ēst picu, izvairoties no glikēmijas svārstībām; Intervija ar Līgu Ārenti; Kāpēc gripa ir tik bīstama cilvēkiem ar diabētu?; Hipotireoze un diabēts; Kā skaitīt ogļhidrātus, apmeklējot restorānu; Diabēts un dzirdes traucējumi; “Sugar Surfing” grāmatas kopsavilkums, galvenie padomi; 101 padoms vecākiem, kuru bērni slimo ar diabētu; Receptes ar zemu maizes vienību saturu; “Es un mans diabēts” konkursa darbi.

Tehniskā informācija: tā kā neesam izdevēji un žurnāla tirāža ir salīdzinoši maza, kā arī esam izvēlējušies vislabāko papīru, lai žurnāls būtu kvalitatīvs, tā pašizmaksa sastāda summu 3.82 EUR+ PVN, neskaitot mūsu darbu pie satura.

BET ikviens no Jums var iegādāties šo žurnālu par ziedojumu. Tā lielums atkārīgs tikai no Jums pašiem- tie var būt 10 centi vai 10 EUR, būtībā- tik, cik varat atļauties un/vai tik, par kādu summu vērtējat mūsu ieguldījumu.

Protams, priecāsimies par jebkuru naudiņu, kas būs lielāka par žurnāla pašizmaksu, jo tādējādi mums būs iespēja strādāt pie jau nākamā žurnāla numura, taču neapvainosimies uz nevienu, kurš noziedos 0,01 centu. 

Lai pasūtītu žurnālu, rakstiet krista@diabetam.lv
Tālāk jau vienosimies par detaļām un saņemšanu.

PALDIES MUMS un JUMS, ka BEIDZOT mums ir MŪSU pašu žurnāls!

Ceram uz tā lielo nākotni!

Jūsu,
LDC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *