Aicinām uz pasākumu “Kopā būt”

Biedrība “Latvijas Diabēta centrs” aicina ikvienu, kura ikdiena ir saistīta ar diabētu, uz kopā būšanas pasākumu, kas notiks 2018. gada 26. maijā plkst. 10.00. Norises vieta: Dzelzavas ielā 120 M, Rīgas Industriālā Parka teritorijā, SIA Oriola Rīga telpās.

Šajā sanākšanas reizē pastāstīsim par paveikto kopš 2017.gada 2.decembra un plānotajiem darbiem 2018.gadā. Uzzināsiet aptaujas “Problēmas 1.tipa diabēta aprūpē bērniem un jauniešiem Latvijā” rezultātus, cepsim veselīgu maizi bez miltiem un uzzināsim glikometra Accu-Chek® Instant lietošanas nianses. 

Savukārt sarunās aplī dalīsimies pieredzē un gūsim atbildes par tādiem jautājumiem kā adaptācija un pielāgošanās fiziskajai slodzei, ballītes jeb kā izdzīvot svētkos, ar diabētu bērnudārzā, skolā, ekskursijās, Hipo un Hiper glikēmija – rīcības plāns.

Jautājumu loku ikviens no dalībniekiem var papildināt ar sev interesējošiem, tos iesūtot uz epastu vai ierakstot reģistrācijas formā. 

Savu dalību pasākumā, lūdzu piesakiet aizpildot anketu: https://goo.gl/forms/XT6brJyPkOPZqFOF2 vai rakstot: dace@diabetam.lv.

Ja uz pasākumu nāksiet kopā ar bērnu, lūdzam par to informēt, lai varam sagatavot nodarbes. 

Uz drīzu tikšanos!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *